Навчання та розвиток персоналу – повноправна складова частина стратегії розвитку Групи Компаній Кусто Агро. Завдяки корпоративному навчанню ми підвищуємо професійну і управлінську компетентність працівників, сприяємо кар’єрному зростанню, усвідомленню місії і цілей компанії, формуємо позитивну корпоративну культуру.

Ідеальним  варіантом  на сьогодні є поєднання внутрішнього і зовнішнього   корпоративного  навчання.  Так, в 2015 році виникла ідея створення Аграрної Школи Кусто, де співробітники будуть не тільки отримувати нові знання і навички, а матимуть можливість вести діалоги та обмінюватись практичним досвідом з колегами. У ролі викладачів — провідні спеціалісти і керівники Групи «Кусто Агро», представники найбільших світових компаній-виробників в сфері АПК, бізнес-тренери консалтингових компаній. До навчання також залучаються кращі студенти Вінницького Національного Аграрного Університету, які, як показав досвід, згодом успішно працюють в нашій компанії.

26 лютого Аграрна Школа Кусто в черговий раз привітала 20 учасників, серед яких спеціалісти агрономічної служби, менеджери полів та провідні фахівці Кусто Агро Фарминг, з успішним закінчення тижневого курсу навчання.

Організатори Агрошколи 2016 розробили ґрунтовну програму: сучасні аграрні технології, організація праці в АПК, співпраця з службою безпеки, охорона праці та пожежна безпека, особливості обліку ведення польових робіт, ефективні комунікації та емоційний інтелект.

У ролі викладачів виступили: головний агроном Володимир Смірнов, начальник служби безпеки Сергій Самойленко, інженер з охорони праці Микола Порхун, головний диспетчер Сергій Дзюмка, головний бухгалтер Лариса Солдатенкова, представники компаній EURALIS semences, BASF, Bayer, Monsanto, DuPont, Pioneer, Заатбау, ADAMA, Syngenta, Nanovit, директор Центру розвитку персоналу «Геліос» Тетяна Нікіфорова.

Спікери давали практичні поради, відповідали на багато чисельні питання, ділилися власним досвідом. Учасники активно брали участь в обговоренні конкретних виробничих ситуацій та шляхів подолання проблем.

1

2

«Знання, які дає Агрошкола дуже корисні як для молодих фахівців, так і для досвідчених. Не дивлячись на те, що я маю досвід вирощування зернових, на даному курсі я отримав дійсно важливу інформацію, підкріплену безліччю практичних порад, що забезпечить досягнення високої врожайності», — згадує про навчання в Агрошколі Віталій Бабенко, агроном ПрАТ «Калинівський Агрохім».

3

«Учбовий процес був організований раціонально, що дозволило за максимально короткий термін отримати нові знання та навички. Дізнався багато нового, став краще розуміти виробничі процеси,особливості контролінгу польових робіт і  принципи побудови ефективних комунікацій», — говорить Анатолій Капінос, менеджер поля «Кусто Агро Фарминг».

4

Вручаючи дипломи, до слухачів школи звернувся директор «Кусто Агро Фарминг» Володимир Сірий.

«Збагачена новими знаннями, команда Кусто Агро стає ще потужнішою і з впевненістю дивиться в майбутнє. Я  бажаю вам подальшого професійного розвитку, кар’єрного зростання та високої особистої ефективності » — зазначив він.

5 6