Уже третій рік “Аграрна Школа Кусто” проводить підготовку спеціалістів . За цей час наша навчальна програма довела свою актуальність та ефективність.

“Аграрна Школа Кусто” — підготовка професіоналів для агросектора

“Кусто Агро” для підготовки спеціалістів використовує комплексні корпоративні навчальні програми, що поєднують новітні аграрні та управлінські технології з досвідом провідних фахівців та керівників компанії. Такий підхід дозволяє випускникам Аграрної Школи розвивати свої професійні та особисті навички. Вони будують успішну кар’єру, стають наставниками для молоді.

Завдяки правильно обраній стратегії навчання персоналу, компанія розвиває як молодих спеціалістів, так і систему внутрішнього наставництва. Обмін досвідом, розгляд проблемних ситуацій, відкрите й продуктивне спілкування формують високу корпоративну культуру, а головне справжню команду, яка готова вирішувати серйозні бізнес-завдання.

Навесні до “Аграрної Школи Кусто” приєдналось 25 учасників, серед яких спеціалісти агрономічної та диспетчерської служб, провідні фахівці “Кусто Агро Фарминг”. Всі вони успішно пройшли тижневий курс навчань.

Акцент на агрономії

Цьогоріч в центрі уваги була агрономія. Саме цій дисципліні була присвячена значна частина занять. Серед основних розглянутих  питань: пріоритетні завдання агрономів, новинки аграрних технологій, особливості організації виконання польових робіт та багато іншого. Навчання проводилось на території заміського комплексу відпочинку “Гостевія”.

Викладачами були:  головний агроном Володимир Смірнов, заступник головного агронома Микола Флакей, агроном по захисту Олександр Хоптятний, представники провідних світових компаній: Monsanto, DuPont, Pioneer, БТУ-Центр, Syngenta, LEMKE, Green Express, Prograin, KWS.

Крім агрономії, було приділено увагу й питанням комунікацій фахівців та виробничих співробітників рослинництва, розвитку управлінського потенціалу молодих спеціалістів. Тут зі слухачами працювала досвідчений вінницький тренер Анна Кулєшова.

Курс на сучасні технології  

В рамках навчальної програми учасники проаналізували сезон 2016 року: досягнення, використані та втрачені можливості. Наші фахівці з рослинництва надали колегам практичні поради, відповіли на численні запитання, поділилися власним досвідом. Учасники активно обговорювали конкретні виробничі ситуації та спільно шукали ефективні шляхи їх вирішення. Викладачі створили атмосферу, що сприяла співпраці та допомагала усвідомлювати спільні цілі та задачі.

“Даний курс дає змогу долучитись до сучасних тенденцій агрономії та менеджменту. Як досвід минулих сезонів, так і нові знання і практики допомагають мені якісно працювати й отримувати високі врожаї”, — згадує про навчання в Агрошколі Роман Матвійшин, агроном ТОВ “СПІКА”.

“Щороку агрошкола допомагає вийти на якісно новий професійний рівень, всебічно розвиватись, прагнути нових досягнень», — говорить Максим Кліпка, диспетчер «Кусто Агро Фарминг”.

Вручаючи дипломи, до слухачів школи звернувся головний агроном “Кусто Агро Фарминг” Володимир Смірнов: “Маємо талановиту, енергійну молодь, яка з задоволенням працює і навчається, відкрита для всього сучасного і прогресивного. З новими знаннями та практичними навичками, дружна команда “Кусто Агро” готова розпочати сезон польових робіт. Я бажаю нам продуктивної й злагодженої роботи, щедрих врожаїв та високих прибутків”.

Дякуємо організаторам та учасникам “Аграрної Школи Кусто” за активну роботу! Нових звершень в 2017 році!