Навчання і розвиток персоналу – невід’ємна частина стратегії компанії. Підвищення професійних і управлінських навичок, компетентності працівників, формування місії і корпоративної політики – основні завдання групи Kusto Аgro.

 

Дружня і кваліфікована команда – запорука половини успіху в справі. Щоб зберегти атмосферу довіри, підвищити досвід, поділитися практичними навичками і освіжити знання, була створена «Аграрна Школа Кусто».

 

Ідея агрошколи з’явилася в 2015 році

Ідея «Аграрної Школи Кусто» з’явилася ще в 2015 році, як ідеальний варіант корпоративного навчання. І виправдала себе: і молоді  і досвідчені фахівці відзначали, що отримали дійсно важливу інформацію, підкріплену безліччю практичних порад. Наприклад, розглядаються такі актуальні питання, як способи досягнення високої врожайності зерна. Курс навчання триває тиждень.

 

В ролі спікерів – фахівці компанії

Викладачами стали провідні фахівці Kusto Аgro, бізнес-тренери консалтингових компаній і експерти в сфері АПК: головний агроном Володимир Смирнов, начальник служби безпеки Сергій Самойленко, інженер з охорони праці Микола Порхун, головний диспетчер Сергій Дзюмка, головний бухгалтер Лариса Солдатенкова, представники компаній EURALIS semences , BASF, Bayer, Monsanto, DuPont, Pioneer, Заатбау, ADAMA, Syngenta, Nanovit, директор Центру розвитку персоналу «Геліос» Тетяна Нікіфорова.

 

Учні: від студента до менеджера

У 2016 році агрошколу відвідало 20 учасників, серед яких були як фахівці агрономічної служби, менеджери полів і провідні фахівці Кусто Агро Фармінг, так і студенти Вінницького національного аграрного університету.

 

 

dsfd

В агрошколі наголос на практику

Організатори аграрної школи 2016 року, розробляючи програму, робили ухил у бік практичних порад. На лекціях обговорювали питання організації праці в АПК, пожежної безпеки, особливості ведення польових робіт і різні сучасні сільськогосподарські технології. Спікери жартували, що заняття складалися з відповідей на питання і аналізу ситуацій з власного досвіду при виконанні конкретних виробничих завдань. Як виявилося, такий спосіб подачі викликав успіх у учнів.

 

Не можна не відзначити, що “Аграрна школа Кусто” принесла користь як спікерам, так і учням. Кожен виніс для себе частку нових знань і гарні емоції на весь сезон.