На початку 2019 року в компанії “Кусто Агро” з’явилося нове підприємство — ТОВ “Аграрний фонд Терещенка”.

Підприємство знаходиться в селі Троща, Чуднівського району Житомирської області. З моменту створення — у 2007 році — очолює його генеральний директор Валерій Васильович Мельник.

Загальна площа земельного банку підприємства складає близько 7 тис. га. Поля розташовуються на території чотирох сільських рад: Чуднівського району Житомирської області: Трощанської, Бурковецької, Маловолицької, Галіївської та Іванопільської селищної ради.

“Раніше безпосередньо на підприємстві працювало понад 90 осіб. Після того як воно увійшло до складу “Кусто Агро” відбувся певний перерозподіл, бо в компанії по іншому організоване виконання процесів. Таким чином, частина персоналу: механізатори, технічні спеціалісти — перейшла на інше підприємство “Кусто Агро” — “Сервісагротех”, філіал якого зареєстрований в районі. А у нас залишились бухгалтерія, агрономи, керівники. Загалом в господарстві — 34 фахівців”, — розповідає Валерій Мельник.

Підприємство займається вирощуванням озимих ріпаку, пшениці та ячменю. Також культивуються соняшник та кукурудза.

ТОВ АФТ уже провели роботи по підживленню озимих культур: ячменю та пшениці один раз, а по ріпаку вже два рази азотними добривами. Окрім цього, проводиться захист озимого ріпаку.

На сьогодні у господарстві приступили до проведення робіт із внесення добрив, підготовки ґрунту і посіву соняшнику. На черзі виконання цих робіт під посів кукурудзи.

Керівництво підприємства розраховує на покращення результатів діяльності господарства у 2019 році, адже Компанія “Кусто Агро” впроваджує сучасні технології, закуповує нову високопродуктивну техніку, збільшує дозу внесення добрив, закуповує високопродуктивне гібридне насіння.

“На цей сезон плануємо збільшити  урожайність на 10-15 % порівняно із минулим роком — а це дозволить досягти рентабельності на рівні 23-35% в залежності від культури”, — підсумував Валерій Мельник.