Наше підприємство ТОВ “БТТ Агро” було проінспектоване та сертифіковане провідним українським сертифікаційним органом “Органік Стандарт”. Тепер споживачі можуть бути впевнені, що отримують якісний продукт.

“Органік Стандарт” засвідчує, що  діяльність “БТТ Агро” відповідає вимогам Стандарту з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним Постановам ЄС №834/207 та №889/2008.

“Органік Стандарт був заснований у 2007 році і є першим українським сертифікаційним органом з органічного виробництва визнаний Європейською Комісією  та Швейцарською Конфедерацією. Це значить, що ми можемо експортувати органічну продукцію “БТТ Агро” в країни ЄС.  

“Органік Стандарт” визнаний Міжнародною службою з питань органічної акредитації (IOAS) відповідно до стандартів серії ISO/IEC 17 065 з 2009 року; є членом Міжнародної Федерації органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM) та ЕОСС (Союз Європейських Органічних Сертифікаційних Органів).

Під наглядом “Органік Стандарт” перебуває близько 70% виробників органічної продукції в Україні. Цей сертифікаційний орган також був затверджений Комісією ЄС для роботи в Грузії, Молдові, Вірменії, Азербайджані, Росії, а також країнах Середньої Азії: Республіка Узбекистан, Республіка Казахстан, Республіка Таджикистан, Киргизька Республіка.