Тринадцятого червня на ріпакове демо-поле нашої компанії “Агролайн-Україна” з’їхалось керівництво аграрних підприємств Любарського району Житомирської області. Там проводився “День поля”, організований разом з провідним виробником насіння ріпаку Norddeutsche Pflanzenzucht та компанією “Адама Україна”, що займається ЗЗР.

Є всі передумови для хорошого врожаю ріпаку

Ріпакові демо-поля компанія Norddeutsche Pflanzenzucht разом з агропідприємствами засіяла в кількох областях України, зокрема в Житомирській області їх 3. Найкращі показники серед усіх учасників проекту має наша “Агролайн-Україна”. Директор компанії Петро Квашук відмічає хороший стан ріпаку, але не поспішає з прогнозами: “Коли ріпак буде в коморі, тоді й поділимось своїми успіхами. Але є всі передумови для хорошого врожаю”.

“День поля” — подія, що складалась з двох етапів. Спочатку була теоретична частина — фахівці підготували доповіді, в яких розповіли про особливості різних видів ріпаку, а також про нюанси використання ЗЗР. Аудиторія складалась з керівників провідних агропідприємств району — людей з практичним досвідом, — тому захід проходив у вигляді діалогу, а іноді й дискусій.

 

День поля

Відмінна робота агрономічної служби

Після завершення теоретичної частини, учасники заходу вирушили безпосередньо на демо-поле компанії “Агролайн-Україна”.

“Загалом у нас засіяно 736 гектарів ріпаку, демонстраційне поле має площу 26 га. На ньому засіяні, крім гібридів Norddeutsche Pflanzenzucht, культури ще від 4 виробників”, — розпочав практичну частину Петро Квашук.

 

День поля_3

 

Фахівці й відвідувачі заходу відмітили, що ріпак дійсно в чудовому стані. І це враховуючі приморозки, які спостерігались в Любарському районі в березні.

День поля_11

 

“Такого результату вдалось досягти, завдяки злагодженій роботі агрономічної служби компанії. Всупереч несприятливій погодній ситуації, ріпак вистояв. Вчасно було внесено підкорм, що й забезпечило умови для відновлення після приморозків”, —  відмітив Петро Квашук.

Перспективи подальшої співпраці

Представники Norddeutsche Pflanzenzucht та Adama зупинились на нюансах вирощування ріпаку, оптимальному використанні ЗЗР й особливостях різних гібридів.

 

День поля_17

 

На демо-полі “Агролайн-Україна” було засіяно 5 гібридів компанії Norddeutsche Pflanzenzucht: “Шерпа”, “Мерседес”, “Рохан”, “Вісбі” та “Шрек”. Порівнявши зі станом гібридів інших компаній, які вирощуються на нашому демо-полі фахівці дійшли висновку, що ріпак від Norddeutsche Pflanzenzucht має кращі показники росту.

 

День поля_18

 

Наприкінці представники компаній зазначили, що задоволені співпрацею з “Агролайн-Україна”, відмітили, що робота на підприємстві вибудована на високому рівні — це забезпечило хороші показники росту ріпаку. Й висловили сподівання, що й керівництво “Агролайн-Україна” задоволене якістю гібридів і співпраця продовжиться.