“Кусто Агро” відсвяткувало День працівників сільського господарства на базі підприємства СТОВ “Ліщинське”. Це підприємство вперше завершило сільськогосподарський рік у складі холдингу.

Цього року “Кусто Агро” почало працювати у двох нових господарствах, одне з яких — СТОВ “Ліщинське”. Компанія одразу змінила підходи в діяльності підприємства, і в результаті СТОВ “Ліщинське” отримало хороші врожаї. І це заслуга як працівників “Ліщинського”, так і всієї команди “Кусто”.

Завдяки впровадженню нових технологій, СТОВ “Ліщинське” посіло перше місце серед інших підприємств “Кусто” за урожайністю кукурудзи.

Свято в Ліщині

СТОВ “Ліщинське” також організувало свято до Дня працівника сільського господарства.  На святкуванні Олег Мазур, директор СТОВ “Ліщинське”, вручив подарунки ветеранам праці та пенсіонерам господарства.

Також була підготовлена насичена концертна програма. У святі взяли участь хореографічний колектив “Вікторія”, вокальний дитячий ансамбль “Намисто”, квартет “Доля”, вокальний ансамбль “Ліщинонька”, вокальна група “Червона калина” та ансамбль “Поліські забави”, гумористка Галина Єфімова, переможець міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Олександр Онуфрійчук та професійний гурт з Вінниці “Фанфари Купали”.

Упродовж святкування глядачі мали змогу оглянути майданчик із сучасною сільськогосподарською технікою, на якій щоденно працюють ліщинські аграрії.