17 травня Україна відзначала День вишиванки. Компанія “Кусто Агро” вперше вирішила провести на своїй сторінці у Facebook фотоконкурс, приурочений до цього свята.

Метою конкурсу було продемонструвати красу і неповторність національного одягу. Учасниками могли стати всі бажаючі — незалежно від віку, місця проживання чи сфери діяльності. А фото-переможця визначали за кількістю вподобань, себто “лайків”. Оскільки люди проявили неймовірну активність під час голосування, директором адміністративного департаменту ТОВ “Кусто Агро” Оксаною Тальянчук було прийнято рішення вручити переможні призи одразу трьом учасникам.

Перше місце — Софія Колодюк

 

“Ми дякуємо Кусто Агро, в першу чергу за те, що провели такий конкурс, і звісно ж за чудовий приз. Фотографії своє дитини ми взагалі не виставляємо в соціальних мережах. Але такий чудовий конкурс, та ще й організований нашим рідним Кусто – ми просто не могли втриматися від участі. Вишиванку для Софійки купила бабуся. Ми дуже хвилювалися і до останнього віри в перемогу. Дуже вдячні всім, хто за нас проголосував і підтримав нашу донечку. Сподіваємося, що в подальшому компанія ще буде проводитися подібні конкурси,” – ділиться враженнями мама переможниці Ольга Колодюк, а Оксана Тальянчук підтверджу: “Звісно будуть!”

Друге місце — Валерія Кучер

Приз вручає Перший заступник генерального директора Алішер Тяжин.

 

Третє місце — Надія Жуковська

“Про цей гарний конкурс я дізналася від подруги по інтернету, яка теж приймала участь, але не потрапила до трійки переможців. Я люблю брати участь у фотоконкурсах та у різних творчих конкурсах. Свою вишиванку я придбала 2 роки тому для участі у святковому концерті на День Незалежності України. Я дуже творча людини. Мій чоловік працює завклубом у с.Ставки Вінницької області, і я часто йому допомагаю з концертами та різними святами,” — розповідає Надія Жуковська, яка, до речі, проживає на Одещині. Виявляється наш конкурс можна сміливо назвати всеукраїнським, а не місцевим чи регіональним.

Четверте місце — Дитячий фольклорний колектив “Веретенце”