Ми продовжуємо розповідати про екологічну естафету Eco-Challenge, яку компанія “Кусто Агро” проводить у населених пунктах і на підприємствах, де господарює. Нещодавно захід із доброустрою пройшов на території структурного підрозділу Елеваторної компанії у місті Козятині.

 

Цю естафету козятинцям передало ТОВ “Агролайн-Україна”.

На підприємстві у Козятині підтримується практично ідеальний порядок — не було потреби проводити “генеральне” прибирання, тому співробітники  зайнялись озелененням.

 

Озеленення

Еco-Challenge підтримує командний дух компанії

На Козятинщину з’їхалися колективи підприємств компанії із Калинівки, Росоші, Жмеринки та центрального офісу. Співробітники висаджували дерева. А також білили бордюри та стовбури дерев.

Нарівні з усіма працювали й керівники. Захід з упорядкування території проходив у дружній атмосфері, що більше нагадувала свято.

 

побілка

 

Для організації Eco-Challenge в Козятині було створено оргкомітет і за кожним закріплено відповідну ділянку роботи.

“Я звикла працювати у команді. І якщо є завдання ми повинні все робити спільно. Еco-Сhallenge це показник командного духу компанії”, — розповідає генеральний директор Елеваторної компанії “Кусто Агро” Діана Петрівна Телевань.

Eco-Challenge — переконливий доказ того, що на підприємстві створено хорошу атмосферу, а керівник та співробітники — одна команда.

 

Висаджування дерев

 

Всі злагоджено працювали й до цього чисту територію зробили ще затишнішою та ошатною. Наприкінці флешмобу учасники сфотографувалися на пам’ять.

 

праця

Естафета триває

Після роботи на присутніх чекав смачний обід. Гостей пригощали стравами виключно української кухні, які приготували співробітники компанії разом з Діаною Петрівною. Були борщ, сальце із часником, солоненькі огірочки, варениками, пампушки та крученики. Обід супроводжувався українськими народними піснями.

Сьогодні на Елеваторній компанії йде підготовка до приймання нового урожаю. Ремонтні роботи планують завершити вже у червні. А на початку липня тут зможуть приймати ріпак, ячмінь та інші культури.

 

Кусто Агро

 

Наша компанія й надалі проводитиме подібні заходи й на інших підприємствах. Чекайте на наступні фотозвіти.