“Кусто Агро” втілило чимало програм та проектів для розвитку населених пунктів, де мешкають пайовики. Одним з останніх заходів, який провела  компанія, став Eco-Challenge, що проходив в селі Липно Любарського району.

Мета Eco-Challenge

Eco-Challenge — це своєрідна екологічна естафета, що покликана популяризувати серед населення дбайливе ставлення до довкілля та збереження природи. Головна мета заходу — звернути увагу мешканців на те, що потрібно турбуватись про чисте навколишнє середовище.

Eco-Challenge вже набув поширення в світі. В Казахстані подібні заходи регулярно проводяться, в тому числі за підтримкою посольства США. В Україні ж такі екологічні ініціативи поки що не розповсюджені. “Кусто Агро” вирішив виправити ситуацію, довівши, що не лише орендує земельні угіддя, а й турбується про екологію.

Прибирання території

“Кусто агро” показує приклад

27 квітня в селі Липно Любарського району стартував Eco-Challenge. Акція включала прибирання сміття та сухого віття, видалення бур’янів та чагарників. В заході брали участь колективи ТОВ “Кусто Агро”, ТОВ “Агролайн-України”. Не пропустили акції генеральний директор ТОВ “Кусто Агро” Даулет Нуржанов і його перший заступник Алішер Тяжин, які своїм прикладом показали, що необхідно дбати про екологію.   

Генеральний дирктор "Кусто Агро"

Ініціативу компанії підтримали пайовики, мешканці села, директор місцевої школи Анатолій Григорович Романчишин та сільський голова Олег Володимирович Ковтонюк. Всього вдалось залучити до заходу понад 80 осіб.

Прибирання території

Результати Eco-Challenge

Учасники суботника прибрали територію парку біля адміністративного приміщення “Агролайн-Україна”, розчистили чагарники, побілили дерева, висадили туї, закуплені компанією.

Висадження туй

“Кусто Агро” довели, що являються не просто інвестором, а й надійним партнером, який завжди допоможе.

Такий захід — це можливість зміцнити взаємини між пайовиками та орендарями, підвищити довіру до компанії. Eco-Challenge довів, що люди налаштовані на співпрацю, — говорить директор ТОВ “Агролайн-Україна” Петро Квашук.

Прибирання парку

Зробив діло, гуляй сміло

Завершився Eco-Challenge спільним обідом, власноруч приготовленим співробітниками компанії.

Приготування обіду

Серед страв були юшка, шашлик і плов за особливим рецептом.

Фірмовий плов

Панувала позитивна атмосфера, адже кустовцям вдалось згуртувати мешканців і довести, що для не так багато зусиль потрібно, щоб навести лад на території села.

Учасники заходу

Такі Eco-Challenge протягом травня пройдуть у всіх населених пунктах, де орендує землі компанія.