Минулий сезон 2017 року для Елеваторної компанії «Кусто Агро» був важким, але водночас дуже продуктивним. Структурні підрозділи “Козятин”, “Жмеринка” та “Росоша” прийняли на зберігання рекордні об’єми зерна різних культур, запровадивши процес пакування в полімерні мішки. Ця технологія дозволяє приймати та якісно зберігати зерно, навіть якщо всі ємності вже заповнені.

У даний момент часу, коли аграрії тільки збираються з думками і починають готуватися до нової посівної кампанії, елеваторні компанії продовжують активно працювати. Після того, як завершується процес приймання, починаємо розвантажувати елеватори.

Завдання номер один – розпакувати зерно з полімерних мішків, сформувати партії, відвантажити зерно залізницею та автотранспортом, закрити експортні контракти. Тому Елеваторна компанія працює цілодобово, всі співробітники, а особливо лабораторія, забезпечують безперервний контроль якості в процесах розпаковки та відвантаження зерна.

Техніка та люди працюють в складних погодних умовах, але всі розуміють важливість поставленого завдання та цінність результатів. Запорукою успіху завжди залишається високопрофесійна команда, яка викладається на повну силу з метою досягнення високих результатів роботи всієї компанії та повного виконання своїх зобов’язань перед своїми поклажодавцями.