Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress

ІНВЕСТОРАМ

ПРОЕКТИ РОЗВИТКУ

Одним зі стратегічних напрямків довгострокового розвитку Групи “Кусто Агро” є переробка сільськогосподарської продукції з високою додатковою вартістю. Критеріями відбору та реалізації нових проектів є орієнтація на переробку сільгоспсировини із застосуванням передових високотехнологічних способів виробництва для задоволення зростаючого світового попиту на продовольство. Крім того, при виборі проектів розвитку Кусто Агро розглядає майбутнє зростання ринкової капіталізації всієї Групи в цілому шляхом реалізації перспективних проектів. Для цього Кусто Агро володіє висококваліфікованими управлінськими кадрами з великим досвідом проектного управління та залучає професіоналів з тієї галузі, в якій реалізується окремо взятий проект. Для фінансування перспективних проектів Кусто Агро інвестує власні ресурси та кошти партнерів (банки і інвестори).

На даний момент Група “Кусто Агро” веде оцінку перспективності ряду проектів з переробки сільгоспсировини і готова розглядати пропозиції потенційних інвесторів з реалізації даних проектів.