Наприкінці минулого року в Китаї відбулась міжнародна виставка харчових продуктів FHC China 2017.  Наша компанія в особі генерального директора “Кусто Агро Трейдинг” Шакіра Шамільова також була представлена на Українському стенді.

Український стенд організували Офіс з просування експорту, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Київська торгово-промислова палата за підтримки Western NIS Enterprise Fund. Всього було представлено п’ять українських компаній зі сфери харчових продуктів та напоїв, серед яких і “Кусто Агро”.

Окрім відкриття стенду та роботи на виставці, Шакір Шамільов у складі української офіційної делегації взяв участь у двосторонніх зустрічах та бізнес-форумі з китайськими компаніями.

В останні роки поглибилось китайсько-українське торгово-економічне співробітництво. Стрімке зростання українського експорту до Китаю призвело до того, що ця азійська країна стає одним з лідерів за імпортом сільськогосподарських продуктів з України.

“Кусто Агро Трейдинг” зацікавлена у співпраці з китайськими компаніями. Тому участь у виставці FHC China 2017 — це можливість продемонструвати високу якість продукції та налагодити співробітництво з Китаєм.  

“Кусто Агро Трейдинг” вже працює на Близькому Сході — ОАЕ, Саудівська Аравія, Кувейт, Бахрейн, Катар, розробляє напрямки по Іраку, Лівану і Йорданії. Іншим напрямком є ​​ринок Південно-Східної Азії: Індія, Пакистан, Бангладеш, Непал, Тайвань, Малайзія, В’єтнам, Індонезія. Це ті країни, куди були реальні відвантаження.