Підприємства нашої компанії відвідали представники інноваційної компанії “КазБіф”. Головна мета візиту — обмін досвідом і налагодження майбутньої співпраці.

Наша компанія впроваджує інноваційні технології. І ми завжди готові поділитися своїм досвідом. Також ми постійно розвиваємося та вчимося, і якщо є можливість розповісти про свій досвід або дізнатися про інноваційні підходи інших компаній — ми скористаємось цією можливістю. Саме з цією метою і був організований візит компанії “КазБіф”.

Делегацію компанії “КазБіф” очолював її керівник — директор Ернур Айдаркін. Вона складалася з 8 осіб: агрономи, інженери, зоотехніки та інші. 

Фахівці відвідали підприємства “Кусто Агро” в Україні, що входять до групи компаній “Кусто”. Особливу увагу колеги приділили обміну досвідом у сфері фармінгу і виробництва кормів. Представники “КазБіф” відвідали поля наших підприємств “Калинівський Агрохім” і “Агролайн Україна”. Також побували на демо-полях, молочно-товарній фермі й відвідали елеватор.

З нашої сторони делегацію супроводжували: перший заступник генерального директора “Кусто Агро” Алішер Тяжин і директор “Кусто Агро Фармінг” Володимир Сірий.

Колеги не тільки переймали досвід, а й ділилися загальними враженнями. Приємно, що отриманий досвід був їм корисний, і за їхніми словами, вони будуть використовувати отримані знання в подальшій роботі.

Для наших друзів із Казахстану ми організували й культурну програму. Зокрема, була організована екскурсія по Києву. У гостей загалом залишилися тільки приємні враження від України.Також вони відзначали гостинність і привітність, з якою їх приймали.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю, яка буде вигідною для обох сторін і зміцнить корпоративну культуру, а у перспективі призведе до створення лідера в агропромисловому комплексі, який стане прикладом для всіх підприємств цієї галузі.

Довідка. “KaзБіф” — це інноваційний проект, метою якого є розвиток племінного тваринництва в Казахстані.

Створення компанії почалося у 2010, коли у Казахстан завезли першу партію племінної великої рогатої худоби від кращих виробників, наданих фермерами американського штату Північна Дакота. Вони мали багаторічний досвід роботи у сфері племінного тваринництва і високу репутацію на світовому ринку.

“КазБіф” —  член Американської Асоціації Ангус й Американської Асоціації Герефорд, а також член Казахстанської Асоціації Ангус і Казахстанської Асоціації Герефорд. Всі ввезені бики й нетелі мають племінні сертифікати і внесені у міжнародну (американську) базу з обліку племінної великої рогатої худоби.

Вся робота компанії спрямована на зусилля по розвитку потенціалу племінної тваринницької сфери Казахстану.

Місія “КазБіф” — ефективно використовувати кошти, збільшити експортний капітал м’ясної промисловості, провести відбір та розведення тварин для подальшого розвитку виробництва і просунути загальний  розвиток м’ясної промисловості у країні.