Представники “Кусто Агро”, ІТ-директор Володимир Загородній та головний диспетчер Сергій Дзюмка, минулого тижня відвідали AGROIT Forum. Учасники заходу розповіли про тенденції та технології для агросектору, які їм вдалося перейняти від IT-компаній.

AGROIT Forum 2019 — четвертий щорічний форум про агроінновації, де IT-компанії презентують свої рішення. У ньому взяли участь й аграрії, які знайомились із новітніми технологіями або розповідали про свій досвід впровадження IT-рішень.

“Ця виставка надзвичайно корисна, оскільки більшість спікерів — представники компаній, які діляться власним досвідом впровадження цифрових технологій у себе на виробництві та розповідають про найкращі рішення для цієї галузі. 

На AGROIT Forum ми побачили інноваційні системи для контролю техніки, і, що найголовніше, для збору врожаю. Зокрема, познайомились із фермерами, які вже мають власні ІТ-системи, розроблені для проведення жнив”, — говорить Сергій Дзюмка.

На форумі представили три основні напрямки, які кустовці прагнуть запровадити у своїй компанії — це технології  для оформлення звітів, збору врожаю та точного землеробства.

Сьогодні “Кусто Агро” ефективно впроваджує точне землеробство, і робить це на рівні лідерів, а можливо і краще. Подібні заходи працівники “Кусто” відвідують досить часто, адже це шанс дізнатися щось нове і впровадити це у своєму господарстві.