Провівши загальні статистичні дослідження населених пунктів, в яких проводить господарську діяльність “Кусто Агро”, було виявлено: 63% пайщиків компанії — люди пенсійного віку. Більшість з них не має фізичної, а часто й матеріальної можливості пройти якісні медичні огляди. Їх візит в поліклініку, як правило, прив’язаний до розкладу рейсового автобуса.

 

Тому компанією було прийнято рішення провести безкоштовні медичні огляди для своїх пайовиків за місцем їх проживання. Медичний огляд  проводитимуть лікарі: кардіолог, гінеколог, терапевт, педіатр. А також люди матимуть можливість пройти загальноклінічні лабораторні обстеження та флюорографічне обстеження.

 

Огляд

 

Першими медогляд пройшли пайовики підприємства “Агро-Дністер”. Фахові консультації від провідних спеціалістів Новоушицької центральної лікарні отримали 170 осіб.

 

IMG_6994

“Кусто Агро” — перше підприємство серед агрохолдингів, які започаткували такий проект для своїх пайовиків. Здоров’я пайовиків — пріоритет для нашої компанії. Буде ще другий етап медичного огляду, який включатиме флюорографічне обстеження — він почнеться з середини серпня.

 

IMG_7011

 

Наступними на черзі будуть підприємства  ТОВ “Спіка” та ТОВ “Агролайн Україна”.

Про дату та місце проведення медичного огляду ми інформуємо за допомогою SMS повідомлень та оголошень в населених пунктах.

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців із соціальної роботи або на нашу безкоштовну гарячу лінію: 0 800 215 215.