Наша головна мета — побудова соціально відповідального бізнесу. Тому для “Кусто Агро” важливо не просто розвивати компанію, а й покращувати соціальну сферу. Ми переконані, що в здоровому суспільстві буде і здоровий бізнес.

На молочній фермі буде утримуватись 1200 корів

Будівництво тваринницького комплексу повністю відповідає нашій основній меті. Оскільки це не тільки комерційний, а ще й соціальний проект.

“Вельце” — це молочно-тваринницька ферма. Вона знаходиться в селі Липне Любарського району Житомирської області. На фермі буде утримуватися 1200 голів ВРХ. Цей проект дозволить створити близько 50 робочих місць. При цьому ферма автоматизована, і всю важку роботу виконуватимуть механізми.

Будівництво комплексу буде здійснюватися у два етапи

Перший етап плануємо завершити в липні наступного року. На сьогодні вже зведено три будівлі. Це приміщення для утримання дійних корів на 600 голів, доїльно-молочний блок з системою охолодження молока для оперативного зберігання та будівля для тимчасового утримання сухостійних корів і нетелей з секціями пологового та карантинного утримання.

Доїльно-молочний блок оснащений обладнанням провідної світової компанії DeLaval. А доїльний зал складається з двох паралельних стійл по 20 місць.

Будівництво повністю завершиться у 2021 році

На фермі плануємо розводити голштинську породу корів. Даний вид — один з найпопулярніших у всьому світі. Популярність виду пояснюється дуже просто — він рекордсмен за надоями, а також вважається хорошою м’ясною породою.

До кінця 2019 року ми вийдемо на заплановані показники надоїв. А на другому етапі будівництва зведемо ще одну будівлю для дійних корів. Вона також розрахована на 600 голів.

Завершити будівництво плануємо в листопаді 2020 року. А вийти на заплановані показники надоїв — не пізніше квітня 2021 року.