Міжнародний холдинг Kusto Group відомий в світі по бізнесу в різних галузях: нафтовій, енергетичній, будівельній та багатьох інших. Однак, в Україні «Кусто Агро» розвиває аграрну галузь, заснувавши разом з агрогрупою «Кряж» у 2011 році такі компанії: «Кусто Агро Фармінг», «Елеваторна компанія “Кусто Агро”», «Кусто Агро Трейдинг» і «Кусто Лоджистікс».

 

Напрям тваринництва в компанії представлений підприємством ТОВ «Агролайн України», основним напрямоком діяльності якого є молочне тваринництво.

 

Молочне скотарство – це стабільний дохід

Молочне тваринництво займає особливу роль в сільськогосподарській галузі. Навіть у нестабільні з економічної точки зору часи, воно приносить стабільний дохід.

 

Робочі місця для українців

Завдяки розвитку агрокомпаній і фермерських господарств жителі сільської місцевості отримують роботу. Так, на підприємстві ТОВ «Агролайн України» в тваринництві задіяно 47 осіб.

 

IMG_1170

 

На одного бичка припадає 15 корів

У 2016 році поголів’я підприємства становить 579 голів, з них дійних корів -285, молодняка ​​- 275, бичків – 19. Виходить, що на одного бичка припадає 15 корів.

 

IMG_0993

 

 

«Кусто Агро» отримує на добу 103 бідона і 605 склянок парного молока

Середній надій на корову – 14,5 літрів добу. Таким чином в добу корови дають 4132,5 літрів молока або 103 бідона по 40 літрів та 605 склянок по 200 мл.

 

Молочное-животноводство3

 

Раціон ВРХ ретельно продуманий

На тваринницькій фермі велика рогата худоба харчується кормами з кукурудзяного силосу, сінажу з люцерни, сіном люцерни, придбаними відходами спиртової переробки (барда), макухою соняшника і подрібненою кукурудзи.