Нещодавно ми вже розмовляли з генеральним директором Kusto Logistics Олександром Пироговим. Тоді він сказав, що компанія цілеспрямовано працює над тим, щоб мати власний вагонний парк.  І ось вже за кілька місяців Kusto Logistics не тільки придбала 20 вагонів, а й здійснила першу відправку ними — 1410 тонн кукурудзи. Це найкраще свідчення того, що компанія відповідає за свої слова і не дає пустих обіцянок. Про те, які можливості відкриває власний рухомий склад розмовляємо з Олександром Пироговим.

Доброго дня, Олександре Віталійовичу. Для початку розкажіть, чому обрали вагони саме Крюківського вагонобудівного заводу?

Крюківський вагонобудівний завод виготовляє найсучасніші та найкращі вагони для перевезення зерна. Аналогів в Україні просто нема. Тому вибір був однозначним.

— Які особливості цих вагонів?

Це хопери, які можуть перевозити будь-які зернові культури. Обмежень нема.

Для нас як для логістичної компанії важливо, щоб вантажі контрагентів були в безпеці. Зараз, на жаль, поширена схема, коли зловмисники відгинають люки й відсипають вантаж. Модель розвантаження, яка реалізована в придбаних вагонах, унеможливлює шахрайські дії, а саме зсипання вантажу в процесі перевезення.  Крім того, нема втрат та просипань. Як результат, контрагенти не несуть додаткових фінансових збитків.

Ще одна важлива перевага ці вагони можуть перевозити вантажі більшого об’єму. Наприклад, якщо транспортувати такі культури, як соняшник чи рапс, то завантаженість вагонів суттєво падає. Але збільшена кубатура дозволяє вирішити це питання і перевозити оптимальну кількість вантажів.

У чому переваги власного рухомого складу?

— Сьогодні склалася така ситуація на ринку перевезень, коли є попит на хопери-зерновози власного парку, оскільки парк “Укрзалізниці” здатен забезпечити лише чверть від необхідних обсягів перевезень. Компанії виробники зерна та трейдери вимушені йти на будь-які умови для виконання контрактів й несуть необґрунтовані фінансові втрати. Тому, щоб забезпечувати безперебійність поставок та своєчасне перевезення вантажів, необхідно мати власний рухомий склад.

Є ще й інший момент — виникають ситуації, коли деякі підприємства не дотримуються домовленостей, змінюючи умови поставок і тарифи. “Кусто Лоджистикс” — компанія з іншими підходами та принципами роботи. Ми співпрацюємо з понад 30 контрагентами й плануємо збільшувати клієнтську базу. Тому для нас найголовніше завдання — виконати всі домовленості перед контрагентами.

“Кусто Лоджистикс” — це компанія, яка відповідає за свої слова. Ми не обіцяємо того, що не можемо виконати — репутація для нас важлива, й ми працюємо на ім’я. Якщо ми взяли на себе зобов’язання, то зробимо все належним чином. Якщо за контрактом два тижні — ми гарантовано зробимо за два тижні.

Компанія прийшла в цей бізнес не на один день і не на рік, ми плануємо розвиток “Кусто Лоджистикс” виключно у довгостроковій перспективі. Один з доказів цього — придбання вагонів-зерновозів.

— Коли плануються перші відправки новими вагонами?

— Ми вже здійснили першу відправку — 20 вагонів транспортували партію кукурудзи загальною масою — 1410 т.

— Ваша компанія займається не лише перевезенням зернових?

— “Кусто Лоджистикс” — компанія з досвідом перевезення різноманітних вантажів. Це можуть бути й продукти переробки. Ми можемо оперувати різними типами залізничних вагонів: окрім власних зернових хоперів, у нас є всі дозволи та коди, що дозволяють брати безпосередньо в “Укрзалізниці” криті вагони, цистерни та ін.

— Які ще послуги надає “Кусто Лоджистикс”?

У нас є можливості, компетентна команда, є розуміння цього бізнесу. Ми можемо надавати послуги різного типу.  

“Кусто Лоджистикс” забезпечує повну підтримку експортних поставок: замитнення, документація для торгово-промислової палати, фіто й ветеринарні сертифікати експортного зразка. Компанія забезпечить наявність усіх документів, необхідних для перевезення вантажу. Ми маємо усі відповідні дозволи та єдиний код відправника й отримувача на всіх шести залізницях України.

Ми також можемо надавати контрагентам консультаційні послуги: розповісти про переваги та недоліки різних елеваторів; порадити, де краще зберігати зерно. Досвід і набуті знання дозволяють нам давати компетентні поради.

— Є ще якісь плани щодо розвитку компанії найближчим часом?

— Наш колектив — амбіційний, тому у нас багато планів. Поки що не хочу вдаватись в деталі, але запевняю — всі плани спрямовані на розвиток та розширення компанії.

— Дякую за розмову!

 

З питань щодо співпраці з компанією “Кусто Лоджистикс” звертайтесь за телефонами:

+38 (073) 007-00-10

+38 (096) 187-77-60

Е-mail: Logistics@kustoagro.com

 

Довідка. Інформація про генерального директора Kusto Logistics

CEO Kusto Logistics

 

Особисті дані: Пирогов Олександр Віталійович, 35 років, одружений, є син.

Освіта: у 2005 році закінчив Українську державну академію залізничного транспорту, спеціальність «Залізничні споруди та колійне господарство».

Досвід роботи та професійні дані:

2001-2005 — м. Вінниця, Вінницька дистанція колії. Бригадир колії: проводив контроль технічного стану залізничної колії, організація ремонтних робіт.

2005-2010 — ТОВ ДП «БІ-ЕНД-ВАЙ», м. Одеса. Менеджер транспортно-експедиторської діяльності: організовував перевезення зернових вантажів, робота з залізничними станціями, елеваторами, службами сертифікації. Відправлення вантажів залізничним транспортом Україною та в порти.

2010-2012 — ТОВ «УПІ Магістраль», м. Київ. Інженер (технічні обов’язки, логістика на залізниці). Організація перевезення зернових вантажів, робота з залізничними станціями, елеваторами, службами сертифікації, митними брокерами, митними інспекторами. Відправлення вантажу залізничним транспортом Україною, до портів, прямий експорт.

2012-2016 — ТОВ «Вінницька філія ПЕРШОЇ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ», директор Вінницької філії: організація роботи операційного офісу; підбір, навчання і контроль персоналу. Комплекс робіт від замовлення рухомого складу до збору бухгалтерських документів. Зона діяльності філії охоплювала десять областей України.

2016-2017 — ТОВ «ПЕРША ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ», м. Київ. Операційний директор: організація роботи офісів компаній (Київ, Львів, Черкаси, Запоріжжя). Підбір, навчання і контроль персоналу, пряме підпорядкування 62-х співробітників. Комплекс робіт від замовлення рухомого складу до вивантаження в порту. Пряма робота з ВІП-клієнтами компаній.