Наша компанія увійшла до рейтингу агрокомпаній, що розвивають органічне виробництво. ТОП Organic — це найновіший рейтинг від Latifundist.com, який буде постійно оновлюватись.

Наразі наша компанія на почесному 16-му місці, але для нас це не межа. Ми будемо вдосконалюватися й надалі. А поки що коротко розповімо про наше органічне виробництво.

Де і що ми вирощуємо?

З кожним роком площі під органічне виробництво зростають — сьогодні це практично десята частина від усіх наших земель.

Загальна площа земельного банку “Кусто Агро” — 11,5 тис. га. З них під органічне виробництво виділено 1023 га, в тому числі 80 га знаходиться в перехідному періоді.

Застосовуючи органічні технології, “Кусто Агро” вирощує озиму пшеницю, жито, горох, соняшник та суниці.

Сертифікація органічної продукції “Кусто Агро”

Частина земельного банку нашого підприємства “Агролайн-Україна” проходить сертифікацію провідним українським сертифікаційним органом “Органік Стандарт”. Причому було змінено технологію органічного землеробства — раніше тут застосовувалася технологія no-till.

Інше наше підприємство, ТОВ “БТТ Агро”, вже було проінспектоване та сертифіковане  “Органік Стандарт”. Тепер споживачі можуть бути впевнені, що діяльність підприємства відповідає вимогам Стандарту з органічного виробництва та переробки.  Це значить, що ми можемо експортувати органічну продукцію “БТТ Агро” у країни ЄС.

Окрім цього, ми займаємось і органічним садівництвом. Нещодавно ми повідомляли, що вже є сертифіковані площі. Є висновки щодо того, що саджанці не оброблялися хімічними препаратами й придатні для органічного вирощування. Зараз триває сертифікація продукції. А за кілька місяців чекаємо перші врожаї суниці садової.