Закінчилася посівна кампанія озимих культур. Вже засіяли ріпак та пшеницю. Про особливості осінніх робіт розповідає директор “Кусто Агро Фармінг” Володимир Сірий.

Результати посівної: що вдалося зробити?

Посів озимих культур пройшов вдало. Попри засуху вдалося підготувати ґрунт і вчасно засіяти 3,9 тис. га пшениці та 4,8 тис. га ріпаку. В основному виникли проблеми лише під час посіву cої, оскільки дощі не давали вчасно виконати всі роботи.

Однак ми вже оцінили результати на всій площі. За якістю сходів можна стверджувати, що посівна кампанія пройшла вдало.

Технічне забезпечення “Кусто Агро”

Цього року “Кусто Агро” придбала найбільшу кількість техніки за всі роки існування. Вартість інвестицій сягнула близько $4 млн. В асортименті компанії є відомі бренди тракторів, сівалок, комбайнів та обприскувачів. 

Лише у 2019 році “Кусто Агро” придбала по чотири комбайни New Holland та перевантажувачів заводу “Кобзаренка”. Закупили й два розкидачі Amazone, шість тракторів та два самохідні обприскувачі John Deere. Для підвищення якості польових робіт також придбали чотири сівалки Kinze та стільки ж нових культиваторів Tiger Mate і плугів. 

Які роботи виконуються сьогодні?

Посівну озимих культур вже повністю завершено. Залишились роботи на кукурудзяних полях, які вже скоро добігають кінця. Для “Кусто Агро” завжди важливо виконувати всі операції вчасно під час посіву та уборки поля.