Закінчилася жнивна кампанія. Вже зібрані ріпак, ячмінь, пшениця. Про особливості цьогорічного збору врожаю розповідає директор “Кусто Агро Фарминг” Володимир Сірий.

Про особливості цьогорічної жнивної кампанії 

Урожай завжди залежить від погодних умов. Саме погода є вірним помічником аграріїв і навпаки. Потрібно зазначити, що засіяні з осені озимий ячмінь, пшениця, ріпак, жито, добре перезимували. Попри короткочасні дощі, погодні умови сприяли вчасному збору культур. 

На жаль, подекуди доводилося жнивувати при підвищеній вологості, але це не вплинуло суттєво на урожайність. Адже завдяки сучасним устаткуванням і досконалості наших елеваторів, культури вдалося просушити, не втративши їхню якість, тим самим уникнути втрат на полі і хвороб рослин. 

В цілому можна сказати, що жнивна кампанія пройшла без втрат і у стислі строки. До слова, цьогоріч ми не мали ранньої групи зернових.

Порівняння торішнього і цьогорічного врожаю

Урожай 2019 кращий, ніж минулорічний. І в цьому неабияка заслуга високопрофесійних аграріїв “Кусто Агро”. 

Цього року було застосовано більше техніки, зокрема комбайнів. Ми придбали 4 комбайни New Holland. Безперечними перевагами цієї техніки є її сучасне устаткування, зокрема можливість використання найрізноманітнішого обладнання, а також її висока ефективність і надійність, що дозволяє інтенсивно експлуатувати техніку.

Отож, цьогоріч жнива пройшли добре. Найкращий урожай зібрали господарства “Аагролайн Україна” і “Спіка”. 

Які роботи виконуються зараз

Відбувся посів озимого ріпаку. Попереду жнива пізньої групи. Сьогодні триває налив зерна. Сподіваємося, що за сприятливих погодних умов жнива у компанії розпочнуться так само вчасно і пройдуть у стислі строки.