Наша компанія завжди намагається допомогти населеним пунктам, де мешкають наші пайовики. Ремонт в школі чи іграшки для дитячого садочка — ми завжди відгукуємось. 

Останнім часом у нас багато прохань щодо встановлення дитячих майданчиків. Зокрема є звернення від мешканців села Ліщин, де діє наше підприємство СТОВ “Ліщинське”.

Загальна вартість побудови дитячо-спортивного майданчика складає 120,5 тис. грн. Рівно половину цієї суми наша компанія уже виділила. Потрібно ще стільки ж. І з цією метою ми запустили пілотний проект на нашій краудфандинговій платформі Good Fields. 

Іноді нас запитують, чому така успішна компанія не виділила всієї суми? Так, для нас це не проблема. Але це не єдиний населений пункт, де є така потреба. А допомогти усім — на жаль складно.

До того ж, це своєрідний соціальний проект. Унікальний для України. Збір коштів для якоїсь спільної цілі — підвищить відповідальність кожного з нас за долю проекту. Окрім того, люди будуть розуміти цінність і дбайливо ставитись до збудованого чи створеного. 

Це наш пілотний проект. Більш того подібного ніхто й ніколи не робив в Україні. Автором та ідейний лідер проекту — перший заступник генерального директора “Кусто Агро” Алішер Тяжин. Перш ніж запустити платформу, він детально розібрав це питання, досвід інших країни. Після того, як Алішер вивчив усі важливі моменти  — він запропонував втілити свою ідею в умовах України. 

Ми готуємо інтерв’ю з Алішером Тяжином, в якому він розповість про цілі, завдання та концепцію платформи. А також про те, чому вирішив реалізувати цей проект, і які приклади його надихали. 

Ми плануємо запатентувати краудфандингову платформу. Окрім того, якщо будуть охочі збирати кошти на певні соціальні ініціативи — ми дозволимо це зробити на Good Fields і всіляко допомагатимемо. 

Ми сподіваємось, що ви підтримаєте наш проект, якщо не фінансово, то репостом та лайком. Вже є перші внески на побудову дитячо-спортивний майданчик в Ліщині — 5 осіб допомогли фінансово. Ми будемо тримати вас в курсі, і регулярно повідомляти про новини і хід збору коштів.

Зробімо це разом!