11 липня наші колеги мали змогу відвідати ще один навчальний семінар. Безпосередньо на базі ПАТ «Калинівський Агрохім», провідні спеціалісти холдингу «Агро-Союз» та компанії «TITAN MACHINERY UKRAINА» активно спілкувались з фахівцями рослинництва. Програма навчання була складена по питанням аграріїв, які виникали в процесі експлуатації виробничої техніки при виконанні польових робіт.

Сучасний агросектор є найбільш активно розвиваючоюся галуззю народного господарства. На заняттях ми зустріли як працівників, безпосередньо зайнятих на польових роботах в господарствах Групи компаній, так і керівний склад по рослинництву, колег з сервісної та інженерних служб, служби персоналу.

Подяка за сумлінну працю і відзначення кращих від генеральний директор Мустапаєва А.М. пролунали на початку зустрічі.

image001

З першої хвилини роботи лектора слухачі поринули в світ технічних характеристик і особливостей експлуатації сіялок Агро-Союз TUSBOSEM. Учасники зупинилися на особливостях конструкції робочого органу сіялки, регулюванні його складових, згадали про принципи регулювання і налаштування подачі посівного матеріалу, системи паралельного водіння. Активно висвітлювалась тема порівняння технічних і експлуатаційних характеристик сіялок різних виробників. Слухачі не лишались байдужими – обговорювали, запитували, конспектували.

Друга частина навчання не могла не зацікавити учасників, адже вони перейшли до практичних вправ щодо експлуатації техніки CASE. СпеціалістиTITAN MACHINERY UKRAINА детально висвітлили особливості техніки CASE 340, 5130, 3330, її можливості і  переваги перед іншими виробниками. Змістовною виявилась і безпосередня поїздка на поля. З кожним механізатором було проведено бесіду та практичні вправи з правильності експлуатації техніки, налаштування її до роботи.

Учасникам було важливо те, що фахівці розповідали не тільки про досягнення, а й про помилки і недоліки, адже ідеальне створюється лише в процесі постійного вдосконалення !

image002