Робота агрокомпаній стає особливо важливою в кризові часи. Адже від їх роботи залежить продовольча безпека країни. Але крім робіт по вирощуванню врожаю, агрокомпанії активно допомагають і в боротьбі з епідемією. Про соціальну активність “Кусто Агро” розповідає директор з соціальної політики Оксана Антонівна Тальянчук. 

110 тис. грн на допомогу в боротьбі з коронавірусом

“Кусто Агро” активно допомагає лікарням, які приймають хворих на COVID-19. Загалом уже виділено 110 тис. грн лікарням Житомирської області. Це Житомирська обласна лікарня, Чуднівська, Любарська та Андрушівська лікарні. Компанія надала матеріальну допомогу на їх потреби: на закупівлю противірусних захисних засобів (маски, одноразові костюми), антисептиків.

“Як тільки епідемія коронавірусу поширилась і в Україні, наша компанія відразу запропонувала свою допомогу Житомирській обласній лікарні. Це була особиста ініціатива Генерального директора “Кусто Агро” Алішера Тяжина. Згодом до нас звернулись Любарська, Чуднівська та Андрушівська лікарні. Ми розуміємо усю складність ситуації, тому звісно нікому не відмовили в допомозі”, — Оксана Тальянчук.

Й надалі компанія планує займати активну позицію в боротьбі з епідемію. Уже надходять звренення з сіл, де мешкають пайовики компанії з проханням забезпечити працівників місцевих ФАПів та пошти засобами захисту та антисептиками. 

Організація роботи на підприємствах компанії “Кусто Агро”

Компанія придбала усі необхідні засоби індивідуального захисту для співробітників. Штатні працівники офісу і працівники підприємств працюють у віддаленому доступі. Проводяться skype-наради та конференції, нагальні питання вирішують через телефонний зв’язок. 

Працівники, які залучені до посівної кампанії забезпечені масками, антисептиками, рукавичками. Все надається своєчасно. Медпрацівники і фахівці які випускають транспорт щодня вранці та ввечері перевіряють температуру працівників, які залучені до посівної. 

Ми працюємо у штатному режимі. Робота триває згідно з планом. Ми не маємо ніякого морального права пропустити терміни посівної кампанії, бо він нашої злагодженої роботи залежить продовольча безпека держави. Навіть 1-2 дня затримки — можуть вилитись в погані результати господарської діяльності.  

Так що всі аграрні компанії намагаються зараз вдало закрити посівну кампанію. Не варто забувати і про ще один цьогорічний сюрприз — складні кліматичні умови, а саме значний недолік вологи. Наприклад, в Житомирській області зараз 30-40% вологи. Тому усі сили спрямовані на те, щоб в максимально швидкі строки закрити посівну кампанію”, — Оксана Тальянчук.

Важливість комунікації

В суспільстві ще не усі усвідомлюють ризики, які несе вірус. Зі свого боку компанія проводить також активну інформаційну кампанію щодо потреби дотримуватись усіх профілактичних заходів. “Кусто Агро” випустила велику кількість листівок та плакатів. Поширює флаєри — як захиститись від коронавірусу. 

“Кусто Агро” активно підтримує комунікацію в соцмережах, запустила telegram-канал, де також даємо статистику захворюваності і поради як вберегти себе і близьких та поширює інфографіку та відеоролики про те, як вберегтись від коронавірусу.

“Зараз головне — це здоров’я. Тому усім хочу побажати здоров’я, а для цього будьте обережними, дотримуйтесь усіх можливих превентивних заходів. А наша компанія потурбується, щоб були хороші врожаї і продовольчій безпеці країни нічого не загрожувало”, — підсумувала Оксана Тальянчук.