Про секрети успіху агропідприємства “СП “Спіка” та його діяльність розповідає директор агрокомпанії Ігор Гінайло.

У “СП “Спіка” злагоджений механізм роботи, який працює задля підвищення авторитету компанії та добробуту пайовиків. Ігор Васильович Гінайло, який очолює агропідприємство вже два роки, вважає, що успіх передусім залежить від ефективної співпраці з людьми та спільного вирішення проблем.

Підсумки робіт на полях “СП “Спіка” 

ТОВ “СП “Спіка” насамперед агропідприємство, основним завданням якого є турбота про землю. В обробітку господарство має 3,8 тис. га землі. Цього року тут вирощували озиму пшеницю, сою та кукурудзу.

Завдяки впровадженню сучасних технологій та організації роботи “Кусто Агро”, цьогоріч високою врожайністю відзначилася соя. Агроном Олександр Мельник стверджує, що за його часів таку врожайність вдалось отримати вперше.

На виробництві суворо дотримуються сівозміни. У наступному році планують засіяти соняшник.

Соціальна політика “СП “Спіка”

Агропідприємство “СП “Спіка” разом із головним інвестором “Кусто Агро” також дбають і про добробут жителів сіл Глинівці, Великі Мошківці, Зарубинці та Забара.

У Глинівцях відремонтували приміщення адміністрації, сільської ради, а також перекрили дах. За власної ініціативи провели опалення та замінили вікна на енергоощадні у поштовому відділені. Тепер селяни похилого віку можуть комфортно отримувати пенсію, розраховуватись за комунальні послуги тощо.

“Для мене найголовніше — підтримувати авторитет “Кусто Агро” та збільшити довіру один до одного. Дати людям зрозуміти, що ми прийшли працювати сюди не на один день. Можливо, з часом нас не буде, та залишаться наші добрі справи та земля, яку потрібно обробляти й цінувати”, — говорить Ігор Гінайло

Розвиток села — одне з важливих завдань

Також спільно з сільською радою облаштували паркан біля адмінприміщення та парку, що знаходиться в центрі. Привели до ладу цю територію, щоб вона стала найулюбленішим місцем відпочинку для малечі, а для церковної громади облаштували паркан.

Найбільше бажання директора “СП “Спіка”, щоб село жило в комфорті та розвивалось. На жаль, самотужки агропідприємству усіх проблем не вирішити. У покращенні життя на селі найперше мають бути зацікавлені його мешканці. Тому Ігор Гінайло сприяв тому, щоб селяни долучились до ремонту автобусної зупинки.

За потреби “СП “Спіка” долучається до співфінансування змагань, концертів, у яких беруть участь школярі. Крім того, нещодавно придбали інтерактивну дошку для покращення навчального процесу, а для дитсадка — принтер. Директор Ігор Гінайло запровадив також подарунки для першокласників та випускників шкіл.