У 2017 році наша компанія зробила особливий подарунок жителям села Суємці – у місцевому храмі Іоанна Богослова, завдяки інвесторам ТОВ «БТТ АГРО», з’явилося опалення.

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства Суємецька громада дякувала керівникам ТОВ «Кусто Агро»: генеральному директору Нуржанову Даулету Утегеновичу, першому заступнику генерального директора Тяжину Алішеру Улугбековичу, заступнику генерального директора Нуржанову Нурлану Утегеновичу, директору ТОВ «БТТ Агро» Плаксюку Сергію Михайловичу та директору із соціальної політики Тальянчук Оксані Антонівні.

Компанія надала щедру спонсорську допомогу в розмірі 73000 гривень. Завдяки плідній співпраці з’явилося опалення в церкві. Добрим словом згадали, на жаль, покійного директора ТОВ «БТТ Агро» Дембіцького Ігоря Мечиславовича, саме за ініціативи якого було розпочато цю добру справу.

Представники церковної громади зі словами вдячності піднесли на світлому рушникові коровай Сергію Михайловичу. Зазначили, що дякуючи орендарям, відтепер у теплі й добрі,  у світлому та затишному приміщенні Суємецької церкви стане на весільний рушник не одне покоління суємчан. А новонароджені прийматимуть хрещення. Подякували і всім односельчанам за допомогу. Особливу працівникам ТОВ «БТТ Агро» Волянському Ю.В., Синюшко Д.С., Онищук В.В., Кравчук В.М., Касянчук В.С., Чубара А.В. та односельчанину Синюшко В.Г.

Того дня у приміщенні місцевої школи, де проходило святкування яблуку ніде було впасти.  Бо ж хіба знайдеться хоч одна душа у селі, де живуть працьовиті люди, яка б не відгукнулася на поклик, що лунав зі сцени: «Ой роду наш красний, роду наш прекрасний, не цураймося, признаваймося, бо багацько нас є».

Із професійним святом вітали суємчан директор ТОВ «БТТ Агро» Плаксюк Сергій Михайлович, в.о. старости села Мисько Олександр Васильович. Слова вітань і подяки вдало перепліталися із піснями та теплими посмішками присутніх.

Свято вдалося на славу. Суємчани щиро вдячні за захід працівникам культури: Мисько К.В., Плаксюк Г.М., Касянчук Л.В., представникам церкви: Мисько Л.О., Арзанцевій М.С., Лук’янчук Н.П., Фесюк Л.М., Журавель Л.К., Карпович Г.Ю., учням Суємецької та Смолдирівської шкіл. Мешканці села сподіваються на такі ж теплі зустрічі і в наступному році.