26 жовтня в селі Вільховець Хмельницької області наше підприємство “Агро-Дністер” провело Свято врожаю. Урочистий захід був присвячений працівникам агросфери, пайовикам і місцевим мешканцям. На зустріч з селянами приїхали перший заступник генерального директора “Кусто Агро” Алішер Тяжин, директор “Кусто Агро Фарминг” Володимир Сірий і директор ТОВ “Агро-Дністер” Віктор Гуць.

“Сільське господарство дуже непроста справа, яка потребує багато зусиль. Особливо, коли не просто заробляєш гроші, а й дбаєш про землі та розвиток сіл, в яких працюєш. Ми розглядаємо нашу співпрацю в довгостроковій перспективі, тому для нас головне, щоб ґрунт не виснажувався, а навпаки — був плодючим. Крім того, ми розвиваємо інфраструктуру села, створюємо нові робочі місця — незабаром розпочнемо новий фруктово-ягідний проект”, — розпочав урочистий захід Алішер Тяжин.

Актовий зал сільського клубу був заповнений вщент. Для селян важливо було почути представників керівництва й на власні очі переконатися, що “Кусто Агро” — це солідне підприємство, яке йде на діалог з пайщиками і мешканцями сіл, враховує їхні інтереси.

Наступним запросили до слова Володимира Сірого.

“Розвиток економіки держави необхідно розпочинати з малого — з села, з підвищення добробуту кожного окремого селянина. Ми зацікавлені в тому, щоб наша держава розвивалась. І не просто чекаємо на позитивні зрушення, а й допомагаємо їх досягти. Наша компанія створює робочі місця, розвиває села. Це дозволяє людям лишатись біля дому, а не шукати щастя десь за кордоном. Й сьогодні ми зібрались не тільки для того, щоб розділити радість спільної праці. Ще одна мета заходу  — почути, які є недоліки в нашій співпраці, і виправити їх”.  

“Кусто Агро” змінило підходи до землеробства, впроваджує сучасні технології і це вже принесло результати — “Агро-Дністер” має одні з кращих показників родючості в Новоушицькому районі. І що найголовніше, компанія не збирається зупинятись на досягненому.

“Польову кампанію завершено, і ми вже можемо говорити про хороші врожаї ріпаку та соняшника. Головна складова цих досягнень — співробітники підприємства “Агро-Дністер” і наші пайовики. Тому, в першу чергу, дякую їм. Я сподіваюсь, що й надалі у нас буде така плідна співпраця. Ми плануємо розвивати інфраструктуру села, а незабаром закладемо 92 га фруктового кісточкового саду”, — зазначив Віктор Гуць.

 

Віктор Гуць

 

Садівництво — це трудомістка галузь, яка приносить прибуток не відразу. Якщо компанія інвестує в такий напрям — це найкраще свідчення серйозних намірів. Так само вважає начальник управління агропромислового розвитку Новоушицької РДА Станіслав Стрілецький. Він також був присутнім на заході і виступив перед аудиторією:

“Ще не так давно лише 48% ріллі району були в обробітку, решта земель перебували в занедбаному стані. Постало питання залучення інвесторів. Коли на ці поля прийшла група “Кусто Агро”, їхнє підприємство “Агро-Дністер” відразу стало одним із найкращих в районі. А в 2016 році господарство взагалі мало найкращі показники в районі. Сучасні технології, техніка та прогресивний керівник — були  створені всі умови, щоб розвиток продовжувався. Мене дуже порадувала новина про те, що буде закладено фруктовий сад. Це вкотре доводить, що “Агро-Дністер” — соціальний проект, бо садівництво — це додаткові робочі місця”.

На знак подяки вільхівчани подарували представникам керівництва компанії коровай.

 

Подарунок короваю

 

А потім розпочалася розважальна частина заходу — святковий концерт, на якому виступали запрошені артисти. Найбільше глядачів вразив дитячий фольклорний ансамбль “Веретенце”.

 

Веретенце

 

Концерт — це не єдиний сюрприз, який підготувала компанія “Кусто Агро” для вільхівчан. Директор з соціальної політики “Кусто Агро” Оксана Тальянчук вручила подарунки місцевим заслуженим працівникам сільського господарства. А на завершення вечору відбулася святкова вечеря.

В неформальній обстановці пайовики й мешканці села могли поспілкуватись з керівництвом, розповісти про свої проблеми та висловити побажання щодо майбутніх ініціатив компанії.

Такі заходи дуже важливі як для селян, так і для керівництва “Кусто Агро”. Вони дозволяють встановити довірливі відносини і зміцнити фундамент для подальшої співпраці.

 

Пайщики