Елеваторна компанія «Кусто Агро» займається вирощуванням сільськогосподарської продукції та подальшою її переробкою. Сільгосппідприємство на ринку не так вже й давно, але встигло досягти успіху: за підсумками 2015 року  воно входить в Топ-200 агрокомпаній, що мають власні елеваторні потужності і посідає 93 місце.

Наше підприємство оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати вдосконалену систему контролю на всіх етапах технологічного процесу. Завдяки цьому, елеватор забезпечує клієнтів отриманням максимально якісних послуг при мінімальних витратах: кожна точка прийому пропускає до 1000 т. зерна на добу.

 

Безперервний цикл: від прийому до відвантаження зерна

Наші елеватори здійснюють таку діяльність: прийом зерна, очищення, сушіння, зберігання, зберігання, відвантаження авто- або залізничним транспортом.

 

Нові технології забезпечують якість продукту

Коли ми зробили перші інвестиції в агробізнес України, відразу ж для себе вирішили, що нам будуть потрібні власні елеваторні високомеханізовані потужності. Так зерносушарки STRAHL забезпечують віддачу в межах 64 тон зерна на годину. А транспортна система шведської компанії Skandia Elevator серії H-Line Heavy дозволяє зберігати від 50 тисяч тон і гарантує безперебійну роботу весь сезон.

 

Сучасний процес роботи елеваторів виключає фізичну працю

Раніше надходження зерна в сам елеватор здійснювалося за допомогою ручної праці або снігоприбиральних машин. У такому випадку зерно сильно ушкоджувалося і втрачало свою цінність. Але сьогодні сучасні елеватори мають автоматизовані пункти прийому і навантаження. А в Кусто Агро вивантаження зерна і взагалі бічне, завдяки чому можна завантажити автотранспорт, не вмикаючи робочу вежу. Таким чином процес спрощується, а зерно менше травмується.

 

Робота елеватора – безперебійний цикл

Елеватори працюють за останніми технологіями: автоваги, перевірка зерна в лабораторії щоб уникнути ГМО продукції, бічний прийом зерна, очищення та сушіння, зберігання, відвантаження на авто і залізничний транспорт.

Screenshot_4