Для того, щоб забезпечити належний розвиток сучасної компанії, необхідна управлінська політика, яка відповідає вимогам сьогодення. В таких умовах однією з найкращих технологій є управління проектами, ефективність якої доведена світовою практикою. Фактично, це нова філософія управління – управління завбачливого, логічного і прогресивного.

Основна особливість проектного управління – спрямованість на ціль і доскональна підготовка способу досягнення цієї цілі. Ідея з започаткування або розвитку бізнесу не залишається мрією, а перетворюється на список конкретних завдань, з чітким графіком термінів виконання та бюджетом коштів. Команда виконавців проекту знає: що, коли і як робити, до кого звернутись за допомогою у вирішенні питань, з якими ризиками можуть зустрітися. Як результат – нові виробництва, технології, соціальні проекти – якісно та вчасно!

Протягом 2016-2017 років провідні фахівці «Кусто Агро» вивчали теорію та практичні аспекти управління проектами разом з тренерами провідних компаній HBPI Consulting, SMART Consulting та навчального центру Microsoft «Мережеві Технології».

 

4

 

Нас навчали проходити шлях від бізнес-ідеї до її реалізації, оцінювати ефективність досягнених результатів, аналізувати помилки та здобутки, контролювати витрачання коштів, вчасно виконувати виробничі завдання.

Сьогодні ми не лише навчаємось, але й активно впроваджуємо проектне управління в життя. Міцніє команда «Кусто Агро», ростуть нові лідери, генеруються нові ідеї. Ефективніше використовуємо час, кошти, знання і можливості. Продуктивніше спілкуємось та взаємодіємо, як один злагоджений механізм.

 

2

 

Добігає кінця проект по розробці та впровадженню системи управління якістю продукції та процесів на базі міжнародних стандартів ISO серії 9001. Створено окремий проектний офіс, де активно триває робота над проектом будівництва сучасного молочно-товарного комплексу.

«Шляхом впровадження проектного управління досягаємо вищих горизонтів в бізнесі, посилюємо соціальну відповідальність компанії. В Україні достатньо можливостей, щоб розвивати виробництво та торгівлю, створювати робочі місця і виходити на нові ринки» – зазначає Нурлан Нуржанов, заступник генерального директора з розвитку ТОВ «Кусто Агро».

Нові проекти «Кусто Агро» – нове, краще майбутнє!

Наталія Коротун, начальник департаменту кадрів і управління справами