Стрімкий розвиток нових технологій вимагає від фахівців “Кусто Агро” постійно набувати нових навичок у використанні інновацій. Щоб детальніше ознайомитись із трендами агроринку, представники компанії відвідали низку семінарів, в межах яких проходили навчання.

AGH Forum — Syngenta

Перший семінар відбувся в Польщі в місті Закопане. На заході провідні фахівці “Кусто Агро” змогли детальніше ознайомитись з новими гібридами соняшника та кукурудзи Syngenta, обговорити існуючі проблеми рослинництва і навіть більше: оглянути нові ЗЗР, які використовуватимуть на господарстві.

Учасники також дискутували з приводу економічної ситуації щодо продажу рослинної продукції, визначення термінів її реалізації; розглянули проблеми та недоліки, які впливають на прибутковість бізнесу.

Мастильні матеріали ТОВ “Фукс Мастила Україна” 

Будь-яка сільськогосподарська техніка, незалежно від віку експлуатації, потребує якісних мастильних матеріалів. Щоб оцінити нові мастила, інженери “Кусто Агро” відвідали технічний семінар від компанії “Фукс Мастила Україна”. В межах навчання оглянули нові зразки мастильних матеріалів, визначились із методами застосування, періодичністю заміни і т.д. 

Система точного висіву Precision Planting

“Кусто Агро” не вперше використовує сівалки точного висіву Precision Planting. Однак, щоб ознайомитись із додатковим технічними оснащенням та процесами налаштування техніки, для інженерів провели спеціальне навчання.

Упродовж семінару фахівці “Кусто Агро” не тільки підвищували свій рівень кваліфікації у роботі з сівалками Precision Planting, але й вивчали нові можливості застосування рідких добрив при посіві.