За останні три роки наша компанія закупила значну кількість нової техніки — 5 тракторів John Deere та 2 МТЗ-82, а ще чотири плуги, дві сівалки зернового напрямку Pottinger, дві борони McFarlane для закриття вологи, 16-ти рядну сівалку Kinze, сівалку John Deere-1745, чотири навантажувачі Manitou, два автомобілі Man, трал для перевезення техніки, два культиватори Case Tiger Mate, самохідний розкидач добрив “Роса”, розкидач добрив Amazon 8200.

Супутниковий моніторинг і моніторинг дронами

Наша компанія використовує найновіші технології точного землеробства. На всіх господарствах “Кусто Агро”  застосовується супутниковий моніторинг системою Cropio та моніторинг посівів дронами. Це дає змогу вчасно виявити проблемні ділянки на полі та вжити необхідні заходи для їх усунення. Після проведення відеозйомки весь матеріал додається в ПО Cropio та може бути використаний надалі для аналізу та порівняння.  

Агрохімічний аналіз ґрунту

Ми намагаємось досягти балансу між продуктивністю і збереженням навколишнього середовища.

З усіх полів компанії проводиться відбір зразків ґрунту для проведення агрохімічного аналізу,  який здійснює компанія Agrilab. Знаючи склад ґрунтів, ми проводимо внесення оптимальної кількості необхідних мікроелементів. Це дозволяє досягати максимальних рівнів урожайності й мінімізувати навантаження на ґрунти.

Автоматизація виробничих процесів

Диспетчерська служба нашої компанії проводить постійний моніторинг виробничих процесів на полях за допомогою GPS навігації. Станом на цей рік було проведено автоматизацію видачі палива на всіх підприємствах компанії, проводився моніторинг якості посіву за допомогою системи Prestigio planting, що дало змогу дотримуватись норм висіву та рівномірність посіву. Також встановлено датчики рівня зерна в бункері комбайна та датчик рівня глибини занурення ґрунтооброблювального агрегату під час обробітку.

Все це дає змогу вийти на абсолютний новий рівень та покращити наявні показники урожайності та економії.