Нещодавно ми вже розповідали про нове підприємство, яке підсилило команду Кусто — ТОВ “Аграрний фонд Терещенка”. Але це не єдине наше поповнення. Сьогодні розповідаємо ще про одне наше нове підприємство — СТОВ “Ліщинське”.

Базується це підприємство в селі Ліщин Житомирського району. Загальна площа земельного банку, яке наявне у розпорядженні СТОВ “Ліщинське” — 4 800 га. Поля розташовуються в Сташинівській ОТГ, зокрема в селах Ліщин, Тарасівка, Піски. Також є поля, що належать до Сінгурівської та Миролюбівської сільських рад.

Займається підприємство вирощуванням ярого та озимого ячменю, пшениці, озимого ріпаку, сої, кукурудзи, соняшника та гречки.

Очолює СТОВ “Ліщинське” Олег Володимирович Мазур. Він обіймає посаду генерального директора.

“На 2019 рік заплановано вирощування 958 га озимої пшениці, озимого ячменю —  338 га, соняшнику — 1268 га, кукурудзи — 1528 га, озимого ріпаку — 640 га”, — ділиться планами на сезон Олег Мазур.

Штат підприємства не змінився після приєднання до “Кусто Агро”. На сьогодні тут працює 60 осіб. За комунікацію з пайовиками раніше відповідали інженери-землевпорядники, але надалі за ці питання відповідатимуть соціальні працівники.

“Кусто Агро — це компанія, яка йде в ногу з часом, впроваджуючи технології точного землеробства та купуючи сучасну техніку. Тому вже найближчим часом очікуємо покращення ефективності роботи, що в свою чергу призведе до підвищення рентабельності”, — наголошує Олег Мазур.

Підприємство продовжуватиме співпрацювати з пайовиками згідно з попередніми зобов’язаннями. Соціальні пакети також будуть на рівні попередніх. Договори перезаключати не потрібно. Орендна плата буде не нижчої за торішній рівень.

Плануються збори та знайомство керівного складу “Кусто Агро” з пайовиками. Про це невдовзі буде додатково повідомлено. У разі виникнення питань —  Ви можете звертатись на гарячу лінію “Кусто Агро” за номером телефону: (080) 021 – 52 – 15.