Kusto Agro

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну агрохолдинг Кусто Агро допомагає ЗСУ, теробороні, місцевим громадам та населенню.

Компанією з початку війни відразу перераховано 100 тис. доларів на рахунок БФ «Повернись живим» для підтримки ЗСУ та 300 тис. гривень ми перерахували в БФ «Суспільне благо».

10 тис. доларів допомоги було виділено компанії ТОВ “СІС”, яка виготовляє бронежилети.

Для створення та облаштування блокпостів та захисних бар’єрів у населених пунктах, де присутні підрозділи Кусто Агро, ми надали необхідну техніку, паливо та матеріали.

Загалом на потреби ЗСУ та територіальної оборони Кусто Агро передала близько 3500 літрів пального. Безпосередньо до складу військових формувань ЗСУ було передано 15 одиниць техніки з власного парку компанії, а також виділено кошти на придбання транспорту для потреб ЗСУ. Спеціалісти інженерної служби Кусто Агро допомагали ремонтувати військову техніку.

Для забезпечення продовольством переселенців та тероборони по запиту від місцевих громад, а також для потреб ЗСУ, Кусто Агро спрямувала кошти на закупівлю продуктів харчування та надавала продовольче зерно для переробки. Виділено близько 900 кг пшениці для виробництва борошна та випікання хліба безпосередньо працівниками Кусто Агро в наших їдальнях для потреб тероборони та ЗСУ. Крім того, на обладнанні компанії Кусто Агро виготовлено 30 тонн різних круп для потреб тероборони та ЗСУ.

Для допомоги постраждалим регіонам в Україні ми отримали гуманітарну допомогу від компанії Kusto Group з Казахстану. До благодійності Kusto Group активно долучилися бізнесмени Казахстану та представники Благодійного Фонду “Позитив-Уміт”. Це тони товарів, серед яких продукти та дитяче харчування, медикаменти, в тому числі інсулін, засоби гігієни, а також 30 наметів. Допомога передана Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу в м.Вінниця та розподілена для мешканців постраждалих регіонів.

На звернення медичного закладу у зв’язку зі збільшенням пацієнтів через зростання кількості переселенців компанія Кусто Агро перерахувала 185 тис. грн на закупівлю спеціалізованого обладнання.

Футбольний клуб FC KUSTO AGRO проводить благодійні матчі, зібрані кошти від яких направляються на потреби вінницьких футболістів в лавах ЗСУ.

Ми продовжуємо боротьбу і на продовольчому фронті – підходить до завершення посівна кампанія ярих культур.

Як відомо, у компанії є активи на Житомирщині, де відбувалися бойові дії та, на щастя, вони не дійшли до населених пунктів, де знаходяться підприємства Кусто Агро.

Тож весняно-польові роботи проходять за затвердженим раніше планом у всіх регіонах присутності компанії. Озимі культури перезимували добре і перебувають у хорошому стані.

Працюємо разом заради перемоги! Слава Україні!

Awesome Work

Інші публікації