Kusto Agro

«Рослини у Кусто Агро дають надію на гарний урожай», – такого висновку дійшли кустовці під час чергового Кроп туру, який розпочався 27 липня і тривав два дні. Такий захід було започатковано Генеральним директором Алішером Тяжиним минулого року. Отож, вже другий рік поспіль працівники офісу мають нагоду виїхати в поле, аби оглянути посівні площі і побачити, як розвиваються рослини та проходить жнивна кампанія. Кожен зміг побачити на власні очі процес обмолоту пшениці, оглянути стан сільськогосподарських культур і зробити відповідні висновки.

Живе спілкування працівників офісу та виробничників дало можливість отримати відповіді на запитання, які хвилюють, а офісним працівникам більш детально вникнути у виробничий процес. Таке спілкування є взаємокорисним і важливим.

«Кожної такої поїздки ми все більше заглиблюємося у виробничі процеси. Знаходимо відповіді на важливі питання. Такі заходи сприяють виникненню і розвитку нових креативних ідей.

Проводячи вдруге Кроп тур, ми переконалися: він покращує атмосферу у колективі, допомагає сформувати командний дух, зробити його міцнішим. Це і є його метою», – говорить Володимир Сірий, директор ТОВ «Сервісагротех».

«Такі заходи як Кроп тур мають стати у компанії традиційними, вони  неабияк сприяють ефективності її роботи. Допомагають осягнути відповідальність кожного працівника Кусто Агро у виробничому процесі, сприяють розумінню того, які проблеми мають місце, і як їх вирішити. А це можливо, лише коли бачиш і вивчаєш всю роботу із середини, коли сповна усвідомлюєш усі виклики, чітко бачиш всі позитивні і негативні сторони. І все це задля успішного розвитку компанії. Як відомо, земля не пробачає недбальства, дилетантства, а тим більше помилок», – підсумовує начальник відділу досліджень і розвитку Вольдемар Мостовенко.

Awesome Work

Інші публікації