Kusto Agro

В травні 2021р. генеральний директор Кусто Агро Алішер Тяжин провів спільну зустріч працівників компанії – трактористів, комбайнерів, агрономів, керівників підприємств і підрозділів. В компанії такий захід організовано вперше. Його метою стало якомога більше дізнатися, чим живе кожен із присутніх, які проблеми його хвилюють і як можна посприяти у їх вирішенні.

Формат зустрічі був неординарний, креативний і сучасний – були відсутні будь-які традиційні для подібних зібрань штампи й офіціоз, що відразу налаштувало на відкритий діалог і довіру.

Присутні, не соромлячись запитували і розповідали про проблеми, що хвилюють. І відразу отримували відповіді від Генерального директора і від інших фахівців. Якщо питання потребувало вивчення, правдиво зазначали, що обов’язково нададуть відповідь після опрацювання.

Активний діалог між кустовцями тривав понад дві години, доки всі питання не було обговорено.

«Зустріч мені сподобалася, я хотів поспілкуватися з людьми відкрито, без офіціозу. І мені, я вважаю, це вдалося, я почув те, що хотів почути й формат спілкування ми вибрали класний»,- сказав у підсумку Генеральний директор Алішер Тяжин, пообіцяв, що подібні зустрічі і надалі проходитимуть у компанії.

Дослуховуватися до усіх робітників Кусто Агро, а не лише працівників офісу, – одне із правил Алішера Тяжина. Він часто виїжджає у поля й господарства, де проводить свою діяльність Кусто Агро, цікавиться, які проблеми на місцях, і як керівництво компанії вирішує їх, як будує роботу, адже навіть від найменших дрібниць залежить клімат в компанії. Останнім часом, аби оперативно з’ясовувати проблеми, де прогалини і чому вони виникають, в компанії намагаються максимально наблизити офіс до поля, а поле до офісу. Тому сьогодні керівництво компанії Кусто Агро частіше можна зустріти у полі поряд із механізаторами, комбайнерами, агрономами, ніж у кабінетах.

Awesome Work

Інші публікації